جمعه , 1 خرداد 1394
مطالب داغ

cheap fake watches copy omega watches imitation rolex watches breitling fake watches imitation omega watches replica watches breitling ralph lauren t shirt best replica watches omega fake watch ralph lauren outlet ralph lauren polo ralph lauren home ralph lauren online best replica rolex fake omega watch best replica rolex fake rolex watch quality replica watches perfect replica watches

خانه » اخبار » تجاوز به یک زن مقابل شوهرش + عکس

تبلیغات

ساعت اسپرت مردانه Bistec

ساعت دخترانه آل استار

تجاوز به یک زن مقابل شوهرش + عکس

 

ارم نیوز: سکوت سنگین افسران پلیس آگاهی نشان می داد سنگینی غمی بسان کوه ها را بر شانه های مرد جوان که جرات بازگویی ابعاد حادثه شوم را نداشت، احساس می کنند.

 

تجاوز به یک زن مقابل شوهرش + عکس

 

به فاصله کمی از او، زن جوان همانند انسان مسخ شده ای تنها به کف اتاق خیره شده بود و جملات نامفهومی را یکی پس از دیگری زیر لب بازگو می کرد. زن جوان جرات نگاه کردن به چهره شکسته شوهرش را نداشت و مدام آرزوی مرگ می کرد.

 

به فاصله کمی از آنها ۳ متهم که در نگاهشان شرارت موج می زد، با دستبندی که به دستشان قفل شده بود بخوبی می دانستند که از انسان بودن تنها نام آن را به همراه دارند….

 

● شروع یک ماجرای تلخ

در یکی از روزهای بهمن سال گذشته مردی همراه همسر خود پس از حضور در کلانتری ۱۷۱ در حالی که هر دو بشدت مجروح بودند، با ارائه شکایتی بیان کردند که از سوی ۴ نفر که ۲ نفر از آنها نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفته و اموالشان به سرقت رفته است.

 

مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی به اتفاق همسرم به شهرری می رفتیم در حوالی بهشت زهرا (س) ۲ جوان را که یک گالن خالی در دست داشتند و از خودروهای عبوری درخواست بنزین می کردند، دیدیم.

 

با دیدن آنها توقف کردیم، اما به یکباره از سوی این دو جوان و ۲ نفر دیگر که نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفتیم و آنها پس از ضرب و جرح من و همسرم، با سرقت مقادیری پول، اسناد و مدارک متواری شدند.

 

به دنبال این شکایت، پرونده ای از سوی ماموران کلانتری ۱۷۱ تشکیل و برای پیگیری و تحقیقات تخصصی به پایگاه نهم پلیس آگاهی ارسال شد.

 

پس از چند روز و بهبود نسبی وضعیت زن و مرد شاکی و دعوت از آنها، افسر آگاهی در تحقیقات متوجه اظهارات ضد و نقیض زن و مرد شاکی شد تا این که آنها راز جنایت شوم ۴ متهم را فاش کردند.

 

مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی به قصد در اختیار قرار دادن بنزین به ۲ نفر که در حاشیه جاده ایستاده بودند خودرو را متوقف کردم، به یکباره از سوی ۲ مرد جوان و ۲ نفر دیگری که در محدوده جنگلی اطراف بهشت زهرا مخفی شده بودند، مورد حمله قرار گرفتم و آنها پس از ضرب و جرح من، همسرم را مقابل چشمانم مورد آزار و اذیت قرار دادند و از اقدام شیطانی خود فیلمبرداری کردند و سپس متواری شدند.

 

● تحقیقات ویژه

به دنبال این اظهارات تکان دهنده یک تیم ویژه از ماموران پلیس آگاهی جستجوی گسترده خود را در این ارتباط آغاز کردند و با بهره گیری از اطلاعات مردمی متوجه شدند فیلم تهیه شده از زن قربانی در جنگل های اطراف بهشت زهرا، در میان برخی از اتباع افغانی که در منطقه حضور دارند، منتشر شده است.

 

با به دست آمدن این سرنخ و اطلاعات بعدی، ماموران ابتدا چند تبعه افغان را دستگیر کردند که در تحقیق از آنها مشخص شد این جنایت شوم از سوی ۴ متهم به نام های قادر، عصمت، مسعود و حامد صورت گرفته است که آنها نیز تابعیت افغانی دارند.

 

● ردپا

با گزارش موضوع به قاضی پرونده، دستور دستگیری این تبهکاران صادر شد و ماموران در اولین اقدام خود پس از جستجوی گسترده در منطقه ابتدا ۲ نفر از متهمان به نام های قادر و عصمت را دستگیر کردند.

 

با دستگیری این دو متهم، مشخص شد ۲ نفر دیگر از این تبهکاران پس از اطلاع از دستگیری همدستان خود، متواری شده اند.

 

ماموران در مرحله بعدی رد پای یکی از متهمان را در سمنان شناسایی کردند و با اعزام یک تیم عملیاتی به این شهرستان، مشخص شد این متهم ساعتی قبل از حضور ماموران بار دیگر به تهران بازگشته تا پس از خداحافظی با بستگان خود، از کشور خارج شود.

 

با به دست آمدن این اطلاعات، ماموران سومین متهم (حامد) را در منطقه نعمت آباد تهران دستگیر کردند و مشخص شد سومین مجرم بلافاصله پس از اطلاع از دستگیری همدستانش، از کشور خارج شده است.

 

● اعتراف به چندین جرم مشابه

 

گزارش خبرنگار ما حاکی است، با تحقیق از ۳ تبهکار شیطان صفت و در بررسی تلفن همراه آنها، فیلم سیاه ضبط شده از زن قربانی کشف شد.

 

این متهمان با اعتراف به ۵ فقره جرم مشابه اعتراف کردند با این شیوه زنان و دختران را مقابل چشم بستگانشان مورد آزار و اذیت قرار داده اند. بررسی این اعترافات نشان داد شاکیان به صرف حفظ آبروی خود از ارائه شکایت به مراجع قضایی و انتظامی صرف نظر کرده اند.

 

در مرحله بعدی از تحقیقات نیز معلوم شد این تبهکاران بیش از ۶۰ فقره سرقت همراه با ضرب و جرح داشته اند.

 

متهمان درباره سرقت ها نیز گفتند که پس از کمین در تاریکی و اطراف پل های زیرگذر، هنگامی که یک خودرو قصد عبور از زیرگذر را داشت، با سنگ به خودروها حمله می کردند و هنگامی که راننده توقف می کرد با حمله به آنها و ضرب و جرح، اموالشان را به سرقت می بردند.

 

گزارش حاکی است پس از اعترافات اعضای این باند شیطانی، پرونده به شعبه ۷۷ دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و پس از تحقیقات مقدماتی هر سه متهم با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

 

● تهدید به قتل

 

آخرین خبرها از این پرونده تکان دهنده حاکی است پس از شکایت زوج جوان، از روز گذشته یک شرور که در زندان از سوی متهمان اجیر شده است پس از آزادی از زندان به دفعات با تلفن شاکی تماس گرفته و آنها را تهدید کرده است در صورتی که شکایت خود علیه متهمان را پس نگیرند، اقدام به قتل آنها و آتش سوزی منزلشان خواهد کرد.

 

با گزارش موضوع از سوی شاکیان پرونده، تحقیق در این زمینه نیز آغاز شده است


تبلیغات

درباره‌ python

141 نظر

 1. ali bood.nemidoonam chi begam…

  • من ۱۵ سالمه ۱۰ سال کنگ فو کار کردم یه شب ساعت ۸۹ یه افغانی تعقیبم میکرد میخواست اذیتم کنهانقدر زدمش که مثل جنازه رو زمین بود هر کی هم ارضه دفاع از خودشو نداره هی تو سری بخوره از این افغانی های بی پدر مادر

 2. حتی اعدامم کمشونه باید آهسته آهسته اجزای بدنشونو از هم جدا کنن تا با زجر بمیرن

 3. خاک بر سرمون که یه مشت افغانی سگ کثافت لجن باید جرئت کنن تو مملکتمون همچین غلطی کنن.
  چرا اینایی که رو سر مملکت نشستن این سگ ها رو از مملکت نمیندازند بیرون؟؟؟؟
  خدایا… مگه خوابت برده؟؟؟ چرا کسی به داد ماها نمیرسه؟؟؟

  • مرد مومن چرا به یه ملت توهین میکنی …همه جا خوب و بدشو داره.مثلا چند وقت پیش تو مازندران یه خانواده شش نفره رو که همشون اتباع بودن رو سر بریدن ..به یکی از همسایه های ما هم که افغانی بودن هم تجاوز کردن هم طلاهای دخترشو بردن اما نیروی انتظامی هم هیچ کمکی نکرد من کاری به اون پست فطرتایی که به اون خانوم تجاوز کردن ندارم فقط میگم همه جا خوب و بد داره

  • در جواب آقا رضا بگم که منظور آقا علی کلی بود
   این طور نیست که یه افغانی یه جنایتی کرده ما بگیم بله همه ی افغانی ها جنایت کارن لطفا کوتاه فکر نباشید

   • آقا احمد انتظار که ندارید ما بیایم از افغانی ها تست بگیریم بفهمیم کی خوبه کی بده؟ما میگیم وقتی افغانستان بیشترین مواد مخدر رو داره،یک میلیون شغل رو در ایران تصاحب کرده،فرهنگ کشور رو پایین آورده و… پس باید از ایران برن یا اینکه نابود بشه.به امید اینکه ایران،ایران باشه.

 4. نمی دونم چی بگم….

 5. همه جاخوب وبد هست باید ریشه یابی بشه تو کرمان 1پسر به 16دختر تجاوز کرد 1از اون خانمها دوست خودم بود
  اعدامش کردن چه فایده زخمش روی روح طرف میمونه

 6. افغانها در کشور ما مرتکب جنایات زیادی شدند حیف اسم مسلمان که به اینها میگن.

  • تو فکر میکنی خودت مسلمونی که به مسلمون کافر میگی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! حالا من نمیگم افغانی ها خوبن ولی آدم باید اعصابش رو کنترل کنه !! مثلا مایی که ایرانی هستم با ادب و با فرهنگ هستیم باید به خاطر چندتا افغانی هر چی از دهنمون در اومد بگیم .. بعد خودمون رو با ادب هم بدونیم !

 7. خیلی سایت خوبی دارید

 8. سلام دس گاتون درد نکنه عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه

 9. یه دختر نگران

  به خدا باید افغانها رو از کشورمون بیرون کنند.ورگرنه باید بازم شاهد اینجور جنایتا باشیم.تو رو خدا بیرونشون کنید.این افغانها خیلی دارن تو کشورمون جنایت میکنند حتی از خیلی این جنایتا هنوز خبر نداریم و خیلیاش تو خفاست.

  • چراجلوی آن جنایت کارایرانی که بسته خانواده رادرهمان منزل شان بالای کوچک وبزرگ تجاوز کردن هیچی نمیگین یااینکه آن ازایران است اگرکاری خلاف کنن مشکیل نداره

 10. نمیدونم ی بگم
  ممنون سایت خوبیه

 11. افغانی هار رو باید مثل سگ کشت هر جا که دیدیم چخشون کنینیم ازین خراب شده بیرونشون کنینیم سگهای نجس نکبتو حشا به غیرتتون

 12. vaghean narahat konande bod in matlab khoda midone chi keshide on zan va chi on mard ama ma 1 kiu b name khoda darim on midone chejori haghe namardi k namay mard ro daran bezare kafe dasteshon yademon nare khodai ham hast

 13. باید همه ی این کثافتهارو کشت

 14. افغانیای کثافت

 15. khodaeiiish ashkam dar ooomad….bichare marde.alan marde chi mikeshe.zane chetor mitoone too cheshme shoharesh nega kone..delam shikast..dg az ina naneviiis…har chi mikeshim az daste inast…onvaght 2lat engar na engaaaaaar…..

  • رها خانم زنه که نگفته بیاید جلوی چشم شوهرم بم تجاوزکنید، اون بیچاره هم که گناهی نداره میشه گفت اون بی گناهترین فرده این ماجراست، بجای اینکه انقدرخودخواهانه نظربدیم برای یه لحظه خودمون رو جای اون زن قراربدیم.
   با این وضعیتی که برامون درست شده توی خونه های خودمون هم باید انتظارهمچین فضایعی رو بکشیم، یا اینکه دست به دست هم بدیم واین مشکل بزرگ انسانی روحل کنیم، هیچکس نگه به من ربطی نداره؛
   ولی هیچوقت یادمون نره که یه خدایی هم هست….

  • are .zane k gonahi nadare,bichare zane
   vaghean moteasef shodaaaaaaaaaaaam

 16. همه اینا دروغ
  برای بد نام کردن مردم مظلوم که کسی غیر ازخدا حامی ندارد
  کاملا دروغ است
  خدا لعنت کند کسانی را به یه ملت بزرگ توهین می کند

  • سگ افغان اگه ملت بزرگ بودین که تو ایران نمیومدین این همه جنایت کنین. مال مملکت مارو میی خورین پرتوقع هم هستین؟ برید تو همون خراب شده خودتون

 17. جنایتا همه مال ما خود ایرانیا است
  هرکس جنایت کرد بنام مردم مظلوم افغانی ثبت میشه
  باید کمی وجدان داشته باشیم
  از خدا بترسیم

 18. سلام وبلاگتون جالب بود همیشه موفق باشید

 19. سلام بر همه ایرانیان با غیرت

  خدایش آدمو رو نمیشه در مورد عمل این وحشی ها صحبت کرد. از مامورین محترم خواهشمندم این بی پدر و مادرا رو تیکه تیکه کنید در پاسخ به این علی آقا هم باید بگم خاک تو سرت بی غیرت شما ارزش اینو ندارین که بخوام بیشتر از این جوابتو بدم

 20. حسن خرگوشی

  این جرایم و جرایم مشابه حکایت از یک واقعیت تلخ دارد و آن سرخوردگی بسیاری از مردم از چیزی به نام ارزش است …به بیان دیگر دیگر اعتقادات در بین افراد در حال از بین رفتن است و بعضی با دیدن خیانتهایی که عده ای از مسئولین در حق مردم کرده و میکنند (اختلاس ، ارتشا، بی تفاوتی نسبت به مردم و ..) خود را محق میدانند که هر چه میخواهند بکنند.

 21. بدبختی این مملکته دیگه با این مسولای بی عرضمون////////////!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! افغانیا هم خوب دارن ولی اینجا خیلی جنایت کردن باید بسرعت همرو بیرون بندازن –در ضمن شما خانوما خودتون باید مراقب خودتون باشید ..سعی کنید تنهایی جایی نرید حتی با کسی هم بودبد جای خلوتو دنچ نرید من از این موردا زیاد شنیدم طرف با نامزدش رفته پارک جنگلی چن نفری ریختن رو سرشو ……… خودتون هم مقصرید اینقد ولگردی میکنید بلا میگیرتون چی میخواید ..حتی شوهرم که میکنید باز این مرض خیابون گردی . پارک گردی تون بیشتر میشه بابا بشنید خونه داری کنید ..بی حجابم که هستین دهن همه پسرا رو آب میندازین میشه گناه حق الناس –یدفعه این گناها گردنتو نو میگیره اونوقته که به التماس کردن میفتید که دیره

  • دوست عزیز با اینکه نظرت بی انصافانه بود ولی خوب بعنوان یه دخترجوان ایرانی کاملا بانظرت موافق واین خانمای محترم باید درمورد رفتار وسلوکشون یه تجدیدنظری بکنن….
   بلاخره بلا که هرکسی رو نمیگیره…..؟

  • درجواب یه دوست .. باید بگم آخه احمق این چه دلالتی هستش که به زنها اینجوری نیگاه کنیم و بگیم که این کارو بکن و یا این کارو نکن .. متاسفم واسه ملتی که هنوز دارن با تفکر 1400سال پیش به زن نگاه میکنن . آخه چرا باید ما توی کشور خودمون نتونیم آزادانه به هرجا که دلمون میخواد بریم .. باید این افغانیهایی که مرتکب این جنایتهای کثیف میشن رو براحتی نکشت .. شیوه کشتن شون : اول باید با اره دستی تمام بدنشون رو زخم عمیق انداخت و با پاشیدن نمک خیس روی کل زخماشون رو پوشوند و در آخر از نوک پا با کوبیدن چکش آنهم بر روی سندان با ضربه های محکم تا برسی به گردنش و اخرسر هم با میخ داخ سرخ شده چشماشونو خالی کرد و با ضربه محکم پتک به مغزش کارو تموم کرد و جنازه نجسشون رو به چاه توالت انداخت ……….. و به همه اعلام کنی که اگر کسی یکبار دیگه از این غلطها بکنه عاقبتش اینطوری خواهد شد …..
   کثثثثثثثثافففطططططططههههها

 22. خدا لعنتشون کنه اونقدر عصبانی ام نمیدونم چی بنویسم

 23. Hello
  It was used
  You wish for the ending of Elevated God
  Be
  مرحبا
  انه کان یستخدم
  کنت ترغب فی إنهاء الله مرتفعه
  أن تکون
  سلام
  بسیار مورد استفاده قرار گرفت
  برای شما از خداوند تبارک و تعالی عاقبت بخیری آرزومندم
  موفق باشید
  شکروی
  سرفراز باد ایران
  http://salamshokravi.persianblog.ir

 24. این افغانیا جدیدن شاخ شدن!!!!!! البته متاسفانه بعضی ایرانی ها اینقد تنبلن ک افغانی ده برابر ی ایرانی کارمیکنه بخاطز همین درکشورن کاربنایی….میکنن.

 25. سلام به همتون تورج هستم35سالمه چرابی انصافی میکنید؟افغانیم خوب داره وقتی سال88 تهران شورش شد باخانومم میرفتیم خونه پدرخانومم توراه دوتامامور بدون هیچ دلیلی بالگدزد مون هیچ کاری نمیتونستم بکنم سه تاافغانی اومدن کمکمون که یکی از اونا بامامورا درگیربود افتادزمین سرش خورد به سپریه ماشین پارک شده مرد همه جاخوب وبد داره این وبلاگ باز شده تاماهاروتعصبی کنن اگرنه چراازاین مظلوما چیزی نمسنویسن

 26. خاک تو سر بعضی از مس………………… که کشوری با این پیشینه و قدمت افغانی نجس بیاد تو کشور و هر غلطی که بخواد میکنه و هیچکی هم کاری نمیکنه اگه این اتفاق تو هر کشور اروپایی پیش می افتاد این افغانیا رو تیکه تیکه میکردند که عبرت بشه ولی حیف………………………………………………..

 27. مردم این مطالب همه دروغه اگر هم راست باشه نمی شه جرم چند نفرو به پای یک ملت گذاشت اونم ملتی که تمام طول تاریخش زجر کشیده و آواره هر کوی و برزن شده است پس نباید در برابر این مطالب احساسی و جوششی برخورد کرد بلکه باید منطقی و با اصول وارد عمل شد که همان قانون است

 28. من با چشاى خودم دىدم ىه افغانى دوستمو پشته دانشگاه خفت کرده بود

  داد زدمو چند تا از پسرارو کشوندم اونجا

  تقرىبا هر 3تا پسر رو حرىف بود با اسپرى فلفل پاشىدم تو چشش لامصب کم نىاورد که کور شه فقط فرار کرد به گشت هم خبر دادىم
  اىنم واسه خراب کردنه ذهنه؟
  متنفرم ازشون

 29. اصن چرابایداینهمه افغانی کثیف که هرروزداریم جنایات وحشیانه علیه ایرانیهاروازشون میبینیم بایدتوکشورمون باشن؟

  آخه ماچه نیازی به این آشغالاداریم؟

 30. به نظر من همه جای ایران باید از مردم شهرستان تربت حیدریه (خراسان رضوی ) یاد بگیرند تربت حیدریه تنها شهری تو ایرانه که اگر یک افغانی فقط یک افغانی پا شو تو این شهر بزاره همه شهر با هم بسیج می شن و از شهر بیرونش می کنند حتی شاید بکشنش اما متاسفانه تعدادی از ما ایرانی ها به خاطر سود ومنفعت خودمون به این افغانی های کثیف کار می دیم تا واسمون ارزون تر تموم شه اما نمیدونیم که اگه از همین افغانی غافل بشی به ناموست تجاوز میکنه یک دوست داشتم می گفت یکافغانی که داشته واسه خونشون چاه می کنده بعد از اینکه متوجه می شه شوهر خانواده شب خونه نیست دم غروب به بهونه پول میاد به زور وارد خونه می شه و میخواسته به زنه تجاوز کنه زنه میگه صبر کن خودمو اماده کنم سریع میره یک ظرف پر روغن داغ آماده می کنه و میریزه رو صورت اون افغانیه کثیف و … نجات پیدا میکنه . حالا بازم توی ایرانی که غیرتت همه جا زبان زده خاص و عامه میای به این افغانیای کثیف کار میدی تا اونا بتونن در ایران زندگی کنن .

 31. سال حدوداً 65 ، هشت سالم بود که یکی از جونای محلمون که سال بعدش شهید شد همیشه از حضور افغانی ها در کشورمون شاکی بود و میگفت از کسی که وطن و خانواده خود را ترک میکند و چاقاقی وارد مملکت دیگه ای می شود مانند سگ هار می باشد که در ظاهر اهلی و در باطن و خفا بسیار وحشی و هار می باشند که چنین وحشیگری را از آنها می بینیم آنها نمک می خورند و نمکدان میشکنند بله ما ایرانیها از آنها حمایت می کنیم و کار و خانه و غذا و پوشاک می دهیم و پروار میکنیم و در عوض دشمن جان نوامیس و مالمان می شوند. ما ایرانیها به دست خودمان این چنین بلاها را سر خودمان می آوریم.

 32. من واقعا موندم که کجای دنیا مثل کشور ماست؟یعنی پس از دو هزار و پانصد سال تمدن و کوروش و داریوش و… آخرش باید به این عاقبت دچار بشیم؟

 33. اونایی که از این افغانیا دارن دفاع میکنن خودشون ناموسشونو یه هفته بزارن پیش اون سگها ببینم بازم ضرضر میکنن بی ناموسا هیچی ندارا از کیا دفاع میکنی اخه عوضی

  • مرد حسابی چرند نگو ی جور میگی انگار تو امامزاده ای تو هم با ناموس مردم تنها بذارنت از هر درنده ای بدتر میشی

 34. با اون علی عوضییم ادرس بگیر ببین کدوم زندانن ناموستو ببر اونجا براشون مرتیکه دلت برای کی میسوزه خیلی دوسشون داری همین کارو بکن

 35. حرف آخر…………
  مشکل از افغانیا نیست…
  مشکل اینه که مردای ایرونی بی غیرت شدن…

 36. بچه ها کجا . چه می نویسید و چه می گویید همه شما محترم هستید و با شخصیت نگذارید خبرها اینقدر سریع تحت تاثیرتان قرار دهد قبول دارم واقعا” ناراحت کننده است ولی بدانید در درگاه خداوند تمام انسانها مساویند .
  دوستان عزیز و هموطن های غیرتی و با شرف می دانم فوق العاده ناراحت و متعصب شده اید خواهش می کنم کمی آرامش خود را حفظ کنید و شدیدا” تهاجمی اقدام نفرمایید انسانها می توانند فوق العاده ناهنجار باشند و تحت شرایط خاص اقدام به ناهنجاریهای اجتماعی از این قبیل کنند.
  در وحله اول انسان موجودی نمادین از روح خداوند است در ما روح خداوند جاریست همانطور که خداوند فرموده شما را از خاک آفریدم و روح خودم را در شما دمیدم پس ما انسانها از فرشتگان نیز مقاممان بالاتر است و حتی خداوند برای شعور ما انسانها ارزش قائل می باشد طوری که می فرماید وجود مرا با درک و منطق خودتان کشف کنید .
  پس دوستان چرا این شعور و منطق را چنین با سرعت متزلزل می کنیم م انسانها باید خیلی توجه به گفته هایمان داشته باشیم . مثلا” در بحث فوق بعد از خواندن خبر و چند نطر واقعا” آشفته شدم که هر گروه و فردی حمله به گروه دیگر و فرد دیگری می کند و دیگری را محکوم به الفاظ نادرست می کند .
  من ایرانیم فرهنگ ایرانی دارم با هیچ دین و مذهبی مشکل ندارم و فقط خدا را می پرستم و لا غیر که او یگانه و بزرگ است .
  ما ایرانیان در تاریخ سالها مورد تاخت و تاز اعراب بودیم و کشته ها و تجاوزات از اعراب دیده ایم پس هر جا عرب دیدیم باید به او حمله کنیم . همین افغانستان جزء ایران بود و در حمله مغول ها چه رشادت ها به خرج داد ند حتما” داستان هرمز و پسرانش را در دروس مدرسه به خاطر دارید که چه نا جوان مردانه از دم تیغ گذشتند و کشته شدند .پس تور را به خدا اقوام مختلف را محکوم نفرمایید .
  با توجه به نظرات دوستان عزیزم باید بگویم مسئله خوب یا بد بودن فرد خاصی نیست و مربوط به جامعه می شود .
  اینگونه اقدامات بی شرمانه زاییده فشار و فقدان منطق و عقل سلیم و بزرگترین مورد مسئله اقتصادی می باشد .
  شاید دوستان بگویند چه ربطی به اقتصاد دارد .عرض می نمایم .
  جوانی که بیکار است و شدیدا” وضع مالی بدی دارد اول اقدام به سرقت و با توجه به موقعیت مناسب اقدام به اعمال بی شرمانه می نماید .
  دوستان در زندگی هیچ وقت نژاد یا قوم خاصی را محکوم نفرمایید که خداوند از تبعیض منع می کند .
  من انسان بیکاری نیستم ولی خواندم دوستان با یکدیگر بحث های ناروا می کنند به همین علت دخول کردم در قضیه در هر زمینه اگر دوستان عزیزم سوالی داشتند شاید شاید این برادر کوچک شما بتواند کمک کوچکی انجام دهد .
  امیدوارم همیشه سلامت باشید که یکی از بزرگترین نعمات خداوند سلامتی می باشد.
  09373509411

  • sharaf va namoos har melati xate germeze oon melate,har kasam bexad dast derazi kone bayad poostesho kand!mixam bebinam age yeki xodaynakarde ba namoose xodet in karo bokone bazam mitooni injoori soxanrani bokoni ya na?

   • یوسف مرد حسابی تو اصلا مطلب حسینو خوندی؟؟؟؟؟ می گه نباس ملیت رو زیر سوال برد و بهش توهین کرد بلکه شخص و محیط باس زیر سوال بره….چه ربطی داره آخه ؟؟؟ درضمن فک کردی ملت خود ما مشکل نداره خفاش شب یادت رفته که چقد به ناموسای مردم تجاوز کرد و کشت یا اصلا همین چند وقت پیش تو امارات 2تا مرد ایرانی تو مترو به زن فیلیپینی تجاوز کرده بودند و ……اصلا تو روزنامه ها صفحه حوادث خودمونو بخون همشون ایرانین پس لابد باس ایرانی ها رو از همه جا اخراج کنن هان ؟؟؟ ببین داداش به ملیت نیست خوب و بد همه جا هست به تربیت و شعور و فرهنگ خانوادگیه که یکیو با وجدان و خداترس می سازه یکیم بی وجدان و خدا نشناس !!!!!

 37. اول بگم اون بی غیرتایی که میان از افغانیا دفاع میکننو باید 1بار این بلا سرخودشون بیاد تا بفهمن. من از اون غلی بی غیرت اعصابم بیشتر خورد شد تا کار این افغانی های توله سگ. این علی رو اگه من میدیدمش بخدا انقد میزدمش صدای سگ از خودش بیرون بده تا عبرت بی غیرتایی مث خودش بشه پدرسوخته رو

 38. اگه همه ی اینارو بیرون کنیم بعدش ایرانیا هم میتونن اینطور جنایتو بکنن!

 39. سلام خدمت همه
  بابا چرا این همه به یک ملت توهین می کنید فرضا اگر این اتفاق افتاده توسط چند شخص بوده ماباید اون شخص را محکوم کنیم نه یک ملت مسلمان را پیامبر(ص) فرمود مسلمان برادر مسلمان است حالا فرقی نداره از هرملیتی باشد ما از نگاه دین مان مجاز به اینکارا نیستیم ممکنه همین جنایت را ایرانی خودمان انجام داده باشه پس بنابراین باید کل ایرانیا را مورد هتک حرمت وتهمت وتوهین قراردهیم …!! وازین نوع جنایات زیاد اتفاق میافته صفحه حوادث روز نامه را وسایتهای انترنت را بگردید خوب یه موردش افغانی بوده خوب بقیه اش توسط چی کسانی انجام می گیره ؟! جنایت جنایت است توسط هرکه انجام گیرد محکوم است حالا ایرانی باشد افغانی باشد وعراقی و… ماباید مجرم را محکوم کنیم نه انکه یه کشور ویک ملت را مورد فحش وناسزا گویی قرار دهیم .

 40. آخه همش میگن افغانها باید زودتر به کشورشون برگردند ولی ماموران هرکدومشون رو میگیرند 4الی8 میلیون میگیرند و آزادشون میکنند کارفرماه های طماع هم به خاطر مزد کم دنبال افغانی هستند بابا جنگ تموم شد کشورافغانستان هم آزاده جرا اجبار نمیکنید همشون رو بیرون کنید جدی نه با پول آزادشون کنید…

 41. بی ناموس ترین انسان ها راافغانستان داردارزو میکنم خداوندازروی زمین برشون داره

 42. سلام دوستان
  بیشعورند,دست خودشون نیست . وقتی به خودش بمب میبنده و مردم خودش رو میفرسته هوا . وقتی اینقدر درک نداره که با کشتن مردم بیکناه نمیشه رفت بهشت وووو . خداییش توقع زیادی اکه فکر کنی بتونن مثل ادم زندکی کنن . این جماعت لیاقت احترام و شخصیت دادن بهشونو ندارن. به نظر من خود مردم باید جلوشون وایسن . من تا حالا تو شهر و استان خودم تا حالا موجدی به اسم افغانی ندیدم حتی یه نفر! جون مجوز حضور و سکونت ندارن, این مجوزو مردم بهشون نمیدن نه دولت! همون اوایلی که داشتن وارد ایران میشدن مردم یه حال اساسی ازشون کرفتن که دیکه جرائت نمیکنن اینورا افتابی بشن . باید برن خونشون .

 43. خدا هیچ کس رو محتاج نامرد نکنه

 44. خدا هیچ کس رو محتاج نامرد نکنه

 45. سلام همگی منم با نظرتون موافقم شما الن برید کشور ژاپن چه برخوردی باهاتون دارن شما هم اون برخوردو کنید خدارو شکر افغانی تو شهر ما نیس وگرنه بخدا قسم میکشدمشون اشغالن

 46. ای ول اقا حمید باید زبونتو طلا گرفت و یک تندیس ازت ساخت ای کاش شهردار بودم تا یک تندیس بزرگ کنار میلاد ازت درست میکردم نمیدونی چقد از کلمه افغانی چندشم میشه چه برسه به خودشون اههههههههههههههههه

 47. فقط این افغانی ها نیستن که از این گه ها می خورن . بعضی از آدمای کشور خودمون هم کثیفن .

 48. برام مهم نیست که بیاید فحش بارونم کنید اما همتون یه مشت نژاد پرستید
  و …ترین ادم ها نژاد پرست ها هستن

  • نژاد پرست!!!!! احمق اون زن ناموس ایرانیه چه فرقی داره کی باشه . ایرانیه. این وحشی های سگ افغان بهش تجاوز کردن. خودتو جای اون وخانوادش بذار. دوس داری این بلا سرت بیاد بعد نظرتو بگی؟ نژاد پرستی کدومه این همه سال این این حیوونای افغانی تو کشور ما می چرن ومی خورن وجنایت می کنن مگه کوری؟

   • اگراون زنی که چی ایرانی وافغانی باشداین عمل بدراداشته باشد هیچکس نمیتونه جلوش بگیره خدا به هرزن مسلمان عمل توفق نصب کنه وشما هم نبایدبه حق افغانی ها اینجوری توحین کنید

 49. مهدی از مشهد

  بیشتر راه شون بدید تو کشور اینو به مسول های کشور بگید

 50. دیگر نمیتوانید افغانهارا از کشورتان اخراج کنید . اگر افغانیهارا اخراج کنید با آبجی هاتون که زن افغانیهاست چیکار میکنید؟؟؟ طبق آمار ثبت شده وزارت کشور سال 1382 به تعداد 35000 دختر ایرانی زن افغانی شده . شاید این رقم دوبرابر باشه . بهتر این است هرکسی کاربد کرد باید جزاشو ببیند. اگه افغانی باشه یا ایرانی .

 51. سلام چرا ما باید بیکار وبی خونه باشیم اما افغانی دوشغله و چند خونه داشته باشند این جور افراد چه افغانی چه ایرانی باید سر چهارراه شهرها به تیرچراغ برق اینهارو بست و مردم رو تن شون سوزن تگرد فرو کنند تا بمیرند درس عبرت بشه برای این بیناموسها خیلی کثافتن اینها نتفه شان حرام هستش خدا از رو زمین بردارشون

 52. سلام به همه دوستان
  از دیدگاه آسیب شناسی خدمت دوستان عرض میکنم بطور غریزی انسانی که چیزی برای از دست دادن نداشته باشه میتونه هر عملی ازش سر بزنه .
  افتخار این رو دارم که برای تسلای قلب رنجیده هم خون و هم وطنانم بگم که تا به امروز در درگیریهای گوناگون با اشرار و زورگیران افغانی چهار نفر رو با دستای خودم و بدون مجوز نظامی کشتم برام دعا کنید بازم اینکارو میکنم .

 53. واقعابرای یک مرد باغیرت ایرانی سخته
  از اون سخت تر تحمل همچین فاجعه ای برای یک زن نجیب ایرانیه
  خدا ریشه این حیوونا چه ایرانی وچه غیر ایرانیو بسوزونه
  این آدم نماها از انسانیت بویی نبرده اند…

 54. زمانه ی خرابی است

 55. خیلی بد بود خبرش
  حتی فکر کردن بهش آزارم میده
  خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

  • خیلی بد بود خبرش
   حتی فکر کردن بهش آزارم میده
   خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

 56. فقط از خدا میخوام همشون رو از روی زمین محو کنه.آخه همچین آدم هایی چرا باید زندگی کنین؟مسئولین نمی بینن؟تا کی باید در سکوت فقط تماشا کرد و بعدش هم از کنارش به راحتی عبور کرد و گفت به من چه اصلا؟؟؟؟؟؟یکی جواب من رو بده آخه.دارم دیوونه میشم خدا…..

 57. واقعا واسه ادمای کوته فکر متاسفم در ج به شما برادر تقی اگه شما کار نداری واسه بی عرضگیته نه چیز دیگه انسان ها همه با هم برابرند ولی انگار برادر نیستند هر توهینی به این ملت زدین حق الناس کردین چون خدا خودش به همه ی اعمال اگاست پس بخشیده نخواهین شد

  • واقعا واسه ادمای کوته فکر متاسفم در ج به شما برادر تقی اگه شما کار نداری واسه بی عرضگیته نه چیز دیگه انسان ها همه با هم برابرند ولی انگار برادر نیستند هر توهینی به این ملت زدین حق الناس کردین چون خدا خودش به همه ی اعمال اگاست پس بخشیده نخواهین شد

 58. kheiliiiiiiiiiiiiiiiii vahshatnake delam mikhad bemiram

 59. خداآخرعاقبت هممونوختم به خیرکنه……..
  خودمونوبذاریم جای این خانم،،خدافقط میدونه تواون لحظه این خانم چی کشیده؟؟خداریشه اینجورحیوونایی رواززمین بکنه….بگین انشاالله

  • نگوبابا انقدرم که شما فکر میکنی کثیف نیستن گناه یکی دیگر رو نباید انداخت تقصیر بقیه بچچه ها من تازه واردم ولی خیلی خوشم اومد ازتون

 60. از خدا میخوام جوری عذابشون بده که ارزوی مرگ کنن

 61. افغانیای توی ایران اکثرا بیسواد هستند وسطح فکرشون در حد خیلی پایینیه،ریشه همه این ناهنجاری ها توی جاهاییه که اینا بزرگ شدن،فقرفرهنگی و اجتماعی و آموزشی … اما وفتی بهشون اجازه دادیم همینطور بدون هیچ محدودیتی وارد خونمون بشن باید فکراینجاشو میکردیم.خونم بجوش اومده،به قول شاعر ولم کنی میخوام چندتا افغانی بدرم…
  شیطان چیزی توی دیده بود که سجده نکرد.بیاید برای روسیاهی شیطان،انسان باشیم.A-13

 62. ای بی ناموسای پدرسگ

 63. قوربان اولوم تورکون غیرتینه گدون اورگشون ای فارس قارداش لاریم بیر ترانزیت آپاردوخ دوندوردوخ هامسین سالدوخ پوخ گویوسونا ایندی بیر افغانی تبریز یمدا تاپ

 64. بالاترین جشن ایرانیان آن روزی است که این افاغنه از کشور اخراج شوند واین سوغات شوم ومیمانهای ناخوانده شرشان را کم کنند تا انروز توصیه های زیر را بعمل آورید زنان جوان ودخترانشان را مورد تجاوز قرار دهید
  مردانشان را ضرب وشتم کنید
  خانه هایشان را به آتش بکشید کسانی را که به آنان خانه اجاره میدهند ویا کار مید هند تهدید کنید

 65. مشابه همینوتومجله خونده بودم اینقدر اعصابم بهم ریخته بودکه فردای اون روز توبازار یه افغان ازم ادرس پرسید دست خودم نبود فحش دنیاروبهش کشیدم گفتم یبار دیگه ببینمت شلوارتومیکنم.

  یه بابایی میگفت دوتاازهمین بی ناموسا بزوربهش تجاوزکردن فکرشوبکن به یه مرد35ساله رحم نکردن.اخه لامصب مردم ندارن بخورن این بی ناموسا اینجاچیکارمیکنن؟؟؟؟؟؟

 66. سلام . نظرات رو خودنم .
  به نظرم نباید به کل ملت افغانستان توهین کرد .
  من سربازم و داخل یه یگان تکاور خدمت می کنم هفته ای نیست که بین 200 تا 400 افغانی رو نگیریم … همه اش میره بخش اتباع بیگانه استانمون و بعد هم می برنشون کارگزاری مرز افغانستان ، ایران با هزینه ای گزاف … ولی یه ماه نشده بازم می یان … بعضی از سرباز ها وقتی خبری می شنیدن از تجاوز افعانی ها به دختر یا زن های ایرانی هر وقت افغانی می گرفتن تا جا داشت می زدنش …
  باور کنید عزیزان مشکل اصلی خود ما هستیم … ؟ افغانی اگر اینجا کار گیرش نیاد به هیچ وجه نمی تونه تو ایران زندگی کنه ! کار به اقغانی ندین…

  • اگه چند تا ایرانی همچین کاریو تو افغانستان می کردن خوب بود مردم اونجا به شما و ملتتون فحش و نا سزا بگن
   درحالیکه شما هیچ گناهی مرتکب نشدید؟

   • آخه دفعه اول که نیست چندین بار این کارارو کردن هیچ جای دنیا انقدر به کشورهای همسایه رو نمیدن درسته مسلمانیم ولی خوب همین جوری که نیست هر کی بیاد بگیم بفرما بیا تو ببر بخور … حداقل افغان ها تعدادشونو کم کننٍٍ،اون کشور بی نظمشون وهابیا که نصف افغان رو گرفتن اینم از این.

 67. فرهاداراکی

  تمام این افغانیهای کثیفوازایران بایدبندازن بیرون اینایه مشت حرامزاده هستن اگه یکیشون گیرمن بیوفته میزنم داغونش میکنم

 68. خیلی مسخرست الان همه به هم میپریدو بدو بیراه به هم میگید که چی؟ خیلی بی فرهنگند بعضی ها واقعا متاسفم واسه کشورم ……………….

 69. hاین افغانی هارابایدبه دست تکفیری هادادتاتکه تکه وزنده زنده سرشان راازبدنشان جدا کنند.

 70. انتقام ماایرانیان راهمین شیطان بزرگ (آمریکا)ازافغان هامی گیردوباپهپادهای خودمردم آنهارابه خاک وخون می کشد.ویابدست طالبان کشته می شوند.کارهای خدابی حکمت نیست.لعنت خدا براینان باد.الهی یک روزخوش هم نبینندوآب هم ازگلویشان پایین نیاید.

 71. خدا هیچ کس رو محتاج نامرد نکنه

 72. ای کاش مسئولین هم یک ذره حس مردم داری داشته باشند و بعضی از افغانهائی که شیطان صفت هستند را اعدام کنند و دیگه مجوز عبور و تردد در کشور را برای هیچ افغانی ندهند مگر انهائیکه انسان باشند اگر یکمی هم به فکر مردم هستید این کاررا بکنید این یک فاجعه هست

 73. این درسته که همه جا خوب و بد داره ولی متاسفانه افغانی ها شورش رو در اوردن مث اب خوردن میان ایران و جد ابادشونو هم میارن اینجا حرصم ازینه که به خودشون اجازه میدن هر غلطی میخوان بکنن من خودم تو مدرسمون یه دوست افغانی دارم خیلی هم پاک و خانومه اما بیشتر افغانیا بی فرهنگ و بی ادبن باید یه فکری بشه اینقد غیر قانونی نیان ایران تورو خدا یه فکری بکنید مسوولین

 74. افغانیا همشون کثیفن باید همشونو تیکه تیکه کنیم

 75. به جای اینکه اینقدر به هم بپرینو فرهنگ ایرانیارو بیارید پایین به فکر راه چاره باشید .آآآآییی پسرااا هوای ناموستونو داشته باشید .برای شما مردن خوبه (به خودتون نگیرید با عاملان این فاجعه بودم)

 76. خدایا چراادمااینکارارومیکنن.در حالی که میدونن مرگیم هست…

 77. اصل موضوع افغانی بودن نبودا
  اصل قضیه امنیت کشور بود و اینکه تا حالا چند نمونه از این جناینا داشتن و هیچ کس دم نزده از ترس آبرو کی بحثو منحرف کرد؟ ها؟

 78. تالار گفتمان ایرانیان

  اگه یکی که جرم سیاسی اجتماعی داشته رو دستگیر کنن اونقدری آب خنک میخوره که حالیش بشه
  ولی هر کی که این جور جرم ها ی کشتن و تجاوز رو انجام بده میدونه که مدت کوتاهی مهمون پلیساس
  تا روزی که قاونمون قوی نیست، همین آشو همین کاسس

 79. خیلی ناراحت شدم، فقط می تونم بگم آقایون تعصبی آقای ستوان دوستون دارم خیلی امیدوار شدم هنوز تو این زمونه مرد پیدا می شه خوشحالم که از ما خانم های ایرانی دفاع می کنین با وجود مردهایی مثل شما دلگرم می شم اون خانم با کمک روانپزشک بهتر می شه گناهی ام نداشته باید تلاش کنه فراموش کنه البته با کمک همسر مهترمش…من همیشه میگم اگه خدای ناخواسته اتفاق ناگواری برام بیفته خودم و می کشم اما اون خانم شهامتش زیاده خدا کمکش می کنه ان شاالله
  خدا درد مردایی مثل شما آقایون متعصب و بریزه تو دل هر چی نامرد

 80. اااتقصیر مردم هم است چرا اجازه فعالیت وتردددرشهرشونمی دهند از اذری یاد بگیرید در تبریز حتی یک اغفانی هم نمی توانی ببینی این کثافتها را باید همه را یک جا آ تش زد

 81. salam vagheannnnn motasef shodam kheyli sahneye sakhtiyeeeee

 82. من 6ساله که موی تای کارمیکنم دلم میخوادتمام فناموروی این افغانیاخالی کنم

 83. افغانیا ی مشت آدم نفرت انگیز کثافت لاشی هستن ی مشت آدم گوه که باید زیر پا لهشون کرد کثیفن نکبتن باید بازجروشکنجه کشتشون از سگم کثافت ترن

 84. یکی از اولاد آدم

  خداوند به افرادی که مورد اذیت قرار گرفتند صبر بده .واقعا عملی بوده که مایه شرم وسرافکندگی مردم مسلمانه.
  کم نیستند ایرانی هایی هم که مرتکب چنین اقداماتی شدند .پارسال تو یه عروسی در نجف اباد اصفهان عده ای شرور جلوی چشم مردان به زنان اون عروسی تجاوز کرده بودند و طلاهای اونها رو به سرقت بردند البته بعدش دستگیر شدند اما
  آیا آبروی از دست رفته یه زن برمیگرده یا خاطرش فراموش میشه؟ توی شلوغی های 88 هم جلوی چشم همه به دختر که رهگذر بوده حمله میکنن و اونو عریان میکنند فیلمش تو بعضی سایت ها هنوز هست. وخیلی موارد دیگه…خدایا به تو پناه میبریم از شر شیطان رجیم

 85. انصاف داشته باشید همه را با یک چوب نزنید واقعا تو این سایت بیشتر افراد نژاد پرست واز خود راضی اند.

 86. متاسفمم برای کشورم ……
  چی می ش گفت اخه؟
  خودتون قضاوت کنید !!!!!!!!!!!!

 87. حسین ...تهران

  این حیوونا باعث میشن ک دیگه هیچ سواره ای جرأت نکنه ب تو راه مونده ای کمک کنه

 88. سارا خانوم کسی به کسی نپرید.ما ایرانیها باید با هم متحد شیم تا افغانی ها رو از کشورمون بندازیم بیرون.این به منزله بد بودن اونا نیست ملی کثیف ترین آدمای کره زمین افغانی ها هستن.

 89. واقعا متاسفام واسه اونایی که ادعای تمدن 2500 ساله دارن.

 90. من موندم که این زن وشوهر از این به بعد چطور میتونن با هم زندگی کنن!!! اگر هردوشون رو میکشت بهتر بود ،خدا نسلشون رو از زمین بکنه الهی آمین.

 91. اگه به من بود نمی ذاشتم یه افغانی تو ایران زنده بمونه دو روز اینجا بودن دم دراوردن

 92. افغانی ها رو بفرستید کردستان فقط لاشه ی بی سر تحویل بگیرید

 93. خاک برسرهرچی ایرانیه امل وافغانی متجاوزگره بشه

 94. فکر میکنم اگه یه اروپایی اینکارو میکرد زیاد به غیرت مون بر نمیخورد تا افغانی شنیدن کی بودمانند دیدن

 95. این خوک های کثیف رو باید توی کوره ی آتش سوزوند .[خاکسترش رو هم بدین به پدر و مادراشون.

 96. من بچه زنجانم. تو شهر ما افغانی نیست. اما پارسال من و دایی و پسر خاله هام تو تاکستان با چند تا افغانی که قصد زور گیری داشتن درگیر شدیم. اونا سه نفر بودن.ما 4 نفر. بعد از کمی درگیری یکی از اونا قمه کشید. داییم که میخواست قمه رو از اون هزار پدر عوضی بگیره قمه فرو رفت تو پای یکی از افغانی ها. بعد از این که مامورا اومدن مارو به پاسگاه بردن.
  افغانی ها از ما شکا یت کردن. به خاطر قمه خوردن دیه هم گرفتن.
  عزیزان مشکل از خود ماست. ما اگه این ملت لاشی رو از مملکتمون ننداریم بیرون همین اش و همین کاسه هست.

 97. سلام من یک افغان هستم.و بیست سال هست که پناهنده ایران شدم.واقعا جای تاسف ااست که شما با نشر یک خبر دروغین این چنین کور کورانه و نژاد پرستانه همه افغان هارا مورد توحین قرار میدهید.زیرا که ما هم زبان و هم دین شما هستیم.و خلاصه بگویم در هر قشر و ملتی جنایتکار هم پیدا میشود و انسان خوب هم…پس خواهشمندم از همه شما با ناسزا گفتن شخصیت خودتان را بیش از این خورد نکنید.

 98. ایرانی غیرت دارد

  سلام به همه ی برادروخواهرای غیرتیه خودم. حرفاتونوخوندم همه دلشون سوخته بحال ناموس بیچاره خودمون وبحال اون برادربیچارمون که چقدرعذاب کشیدحالازنده موندنشون زندگی کردنشون چقدسخته داغونن همه بیایم مرحمی برزخم این عزیزان باشیم مواظب مملکت ونوامیسمون باشیم چقدخون دادیم تااین اتفاقانیفته چرابایدامنیت کشورماانقدپایین باشه چنین اتفاقایی بیفته چراماموران کوتاهی میکنن وظیفشون اجرای امنیته نمیشه که همش دلمون بلرزه خدایااگه برای ماهم پیش بیاد؟خدایاخدایا پس مردم اینهمه پای کشورهستن مسولین چراوظیفشونودرست انجام نمیدن اگه همه ی این شرورانومجازات درست نکنن اززندان ازادمیشن وحشتناکترمیشن. وقتی جوونی همین شهیدخلیلی میره ازدست این نامرداناموسیرونجات بده باقمه گردنشومیبرن اشولاشش میکنن دوسال زجرکشیدحتی مسولین برای مداواش کمک نکردن بعدازدوسال رنج خودشوخانواده ش پیش خدامیره اونوقت ماموری دوسال نگهشون میدارن ضاربینوبعدازادمیکنن بعدابااعتراض مردم بعدازشهادت این جوون بیست ساله تازه فک کنم شایعه ست که گرفتنشون چطوریه افغانی جرات نکنه مگه فقط افغانی این کارومیکنه یجوون ایرانیه نامردبدخترنه ساله رحم نمیکنه مثل حیوون چندتایی سرش میفتن اینادردماست چرابایدنترسن جرات اینکاروداشته باشن

 99. باسلام
  این یک موردنیست چه فضای امینیتی درکشورحاکم است که افرادبخودجرات این کاررامیدهند
  سیستم چکارمیکندنیروی انتظامی چکارمیکندقوه قضاییه چکارمیکند
  پول و امکانات مملکت صرف امنیت سوریه لبنان عراق میشود
  خداحافظ

 100. بدترین استبداد استفاده ی ابزاری ازدین است

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

برو بالا