تولد پدر

عکسهای موجودات عجیب بر روی کره زمین

113
loading...

عکسهای موجودات عجیب بر روی کره زمین

موجودات و حیوانات زیادی در دنیا وجود دارند که شکل و شمایلی عجیبی دارند در ادامه با معرفی انواع موجودات و حیوانات عجیب‌وغریب بر روی کره زمین  دنبال نمایید.

 

حیوانات عجیب‌وغریب , دراین مطلب شما رابا عجیب ترین موجودات و حیواناتی آشنا می کنیم که بعنوان قدرتمندترین های روی کره زمین زندگی می‌کنند. ابرقدرت ها تنها در فیلم ها نیستند بلکه در دنیای حقیقت هم دیده می شوند.

عروس دریایی جاویدان

ajib1

 

 

آن گونه از عروس دریایی زندگی اش را از حباب کوچکی به اسم لارو پلانولا در پولیپ های مرجانی اولیه میکند و تبدیل به عروس دریایی می‌شود. اگر به این جانور دریایی حمله شود یا مورد اضطراب محیطی قرار بگیرد و یا این که مریض و پیر شود دوباره به مرحله لارو برمی گردد و یک پلانولای دیگر در پولیپ های مرجانی می سازد. بهمین دلیل او موجودی فناناپذیر شناخته شده است.

 

موش صحرایی برهنه

ajib2

 

پوست این جانور ماده ای که در بدن پستانداران مسئول ارسال سیگنال های درد به سیستم عصبی مرکزی است را ندارد. بنابر این موش صحرایی لخت هیچ دردی را احساس نمی کند. این جانور در برابر سرطان نیز مقاومت بسیار بالایی دارد.

 

تاردیگرید

ajib3

 

 

این جانور کوچک سخت ترین جانور در طبیعت شناخته شده است چون کشتن آن غیرممکن است. انها می توانند در بدترین شرایط زنده بمانند. در دمای ۴۵۸ تا ۳۰۰ درجه فارن هایت و در فشار ۴۰ هزار کیلو پاسکال. انها می توانند اکثر از ۳۰ سال بدون آب وغذا زنده بمانند.

 

قورباغه مودار

ajib4

 

این جانور میتوانند استخوان های خودرا برای رشد چنگال ها بشکند. چنگال هایی که ازاستخوان ساخته شده اند نه از کراتین. این چنگال ها در داخل انگشت ها مخفی شده اند. اگر قورباغه احساس کند که در دسترس خطر است با شکستن استخوان ها چنگال ها را از پوست بیرون می آورد.

 

میگوی آخوندکی

ajib5

 

به گزارش تالاب این میگو یک سلاح بسیار قوی دارد. چنگال های چکش مانند بسیار قوی که نه تنها تیز وبرنده هستند بلکه شتابی به سرعت ۵۳ مایل بر ساعت دارد. دانشمندان آن ها را داخل قفس های پلاستیکی نگه می دارند چون برخی از میگوهای آخوندکی بزرگ توانایی شکستن شیشه آکواریوم را دارند.

 

اختاپوس مقلد
ajib6

 

به گزارش مجله علمیتالاب اختاپوس مقلد میتواند خودش رابه شکل موجودات دیگر در بیاورد. انها برای استتار هم رنگ پوست را تغییر می‌دهند هم جنس پوست.

 

پلاتیپوس «نوک اردکی»

ajib7

 

پلاتیپوس تنها پستانداری است که بچه زا نیست بلکه تخم گذار است. پلاتیپوس با حس ششم خود سیگنال های الکتریکی را تشخیص می دهد

 

سوسک برگخوار Criocerinae

ajib8

 

این نوع جانوران شیوه بسیار عجیبی برای دفاع از خودش دارند. انها سطح پشتی بدنشان رابا مدفوع خودشان می پوشانند تا از طریق جانوران دیگر خورده نشوند.

 

کک

ajib9

 

پاهای این نوع کک ها برای پرش بسیار مناسب هستند. انها میتوانند به بلندی ۱۳ سانتیمتر و طول ۳۳ سانتیمتر بپرند.

 

دم چتری

ajib10

 

برخی از پرنده ها میتوانند صداها را تقلید کنند اما دم چتری می تواند هر صدایی را تقلید کند. مانند صدای اره برقی، آلارم آتش نشانی، شاتر دوربین و حتی صدای قطار.

 

کوردیسپس

ajib11

 

اکوردیسپس اسم قارچی است که می تواند روی جانوران زنده رشد کند. هاگ این قارچ به جانور حمله می کند، پوست میزبان رابا خودش جای گزین میکند و ریشه می‌زند تا بیروناز بدن جانور رشد کند. در انتها پوست جانور با قارچ پوشیده می‌شود.

loading...