تولد پدر

لاشه هواپیما سقوط کرده یاسوج توسط بلگردهای سپاه پیدا شد

52
loading...

لاشه هواپیما سقوط کرده یاسوج توسط بلگردهای سپاه پیدا شد

غلامرضا قائدی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل استاندار اصفهان در خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: لاشه هواپیما تهران – یاسوج توسط بالگردهای سپاه پاسداران در اطراف روستای نقل پیدا شد.lashehavapeima

به گفته وی؛ موقعیت دقیق لاشه هواپیما باید توسط سازمان هواپیمایی کشوری اعلام شود.

همچنین خالدی سخنگوی اورژانس اظهار کرد: به محض پیدا شدن لاشه هواپیما، تیم های عملیاتی به همراه پنج دستگاه آمبولانس در محل مستقر شده اند .

وی افزود: تازمان اعلام خاتمه عملیات و انتقال پیکرهای عزیران فوت شده به پزشکی قانونی همکاران اورژانس در محل باقی می مانند.

بالگردها امکان انتقال اجساد را ندارد

مدیر اورژانس استان اصفهان اظهار کرد:  فرود بالگرد در نقطه مورد نظر غیرممکن است و اجساد باید به صورت دستی و زمینی به پایین کوه منتقل شوند که این کار زمان می‌برد.

گفتنی است؛ صبح امروز (سه‌شنبه، یکم اسفند ماه) بالگردهای نیروی هوا فضای سپاه در حین جست‌وجو لاشه هواپیمای آسمان که از تهران عازم یاسوج بود را در ارتفاعات کوه دنا پیدا کردند.
بر این اساس دو فروند بالگرد هوافضا به مختصاتی که پهبادها اعلام کرده بودند، اعزام شده و موفق شدند نقطه جغرافیایی هواپیما را پیدا کنند.

۱۱:۱۴| جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: هواپیمای سانحه دیده در کوه پازنپیر برخورد کرده و هم اکنون برنامه‌ریزی‌ها برای اعزام امدادگران برای رسیدگی به آخرین وضعیت سرنشینان انجام می‌شود.

۱۱:۱۳| مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان با بیان اینکه هواپیما به نوک کوه برخورد کرده و متلاشی شده و برنامه‌ریزی برای حمل اجساد در حال انجام است، تصریح کرد: تکه های هواپیما باید بررسی شود، اجساد به یاسوج و پزشک قانونی شیراز انتقال پیدا می‌کنند.

loading...